Įvykusios misijos

2017 METAI

Partnerių paieškos misija energetikos sektoriaus verslo atstovams

„Nordic and Baltic Energy Perspectives“ konferencija kontaktų mugė Rygoje,  2017 m. balandžio 19-20 d

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (toliau – Agentūra) kviečia energetikos sektoriaus verslo atstovus (įmones, klasterius, įmonių tinklus) teikti paraiškas dalyvauti misijos į žaliosios energetikos konferenciją ir kontaktų mugę „Nordic and Baltic energy perspectives“, Rygoje balandžio 19-20 dienomis, atrankoje.

Renginio programa

!!!Registracija vykdoma iki kovo 22 d.

Šio renginio tikslas - sustiprinti bendrą Baltijos ir Šiaurės šalių viziją energetinio bei kibernetinio  saugumo, rinkos valdymo srityse, taip pat skleisti informaciją apie tai, kokią įtaką  atsinaujinantys energijos ištekliai turės klimato kaitos reguliavimo sistemoje.

Atsižvelgiant į šios temos aktualumą, konferencijoje siekiama identifikuoti energetinio saugumo iššūkius ir sukurti ateities bendradarbiavimo viziją energetikos srityje tarp Baltijos ir Šiaurės šalių regionų, taip pat apsvarstyti energetikos sprendimų eksporto galimybes į kitus regionus. Tai puiki galimybė susirasti partnerių, užmegzti kontaktus energetikos sektoriaus atstovams.

Renginio data ir vieta: 2017 m. balandžio 19-20 d., Ryga, Latvija

Registracija į renginį ( iki kovo 22 d.): http://ej.uz//EnergyConference

Planuojama atrinkti iki 10 verslo atstovų dalyvauti renginyje.

Agentūros kompensuojamos vieno įmonės atstovo dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į/iš Rygos;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui negali viršyti 600 eurų  neįskaitant vietinių kelionių išlaidų.

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. kovo 31 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

tel. (8 5) 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

2016 METAI

PARTNERIŲ PAIEŠKOS MISIJA Į UKRAINĄ 

 

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia su kosmoso sektoriumi susijusias ir kitas  įmones (ir klasterius), besidominčias mažųjų palydovų tematika, teikti paraiškas dalyvauti misijos į Ukrainą atrankoje.

Misijos tikslas - padėti Lietuvos verslui surasti užsienio partnerių siekiant sėkmingai dalyvauti tarptautinių mokslinių tyrimų ir inovacijų programų (HORIZONTAS 2020, EKA ir kt.) projektuose, bei skatinti užmegzti glaudų bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Ukrainos mokslo ir verslo atstovų.

Planuojama programa:

1) Susitikimas su Kosmoso agentūros atstovais;

2) Apsilankymas gamykloje Južmaš gamykloje Dniepropetrovske;

3) Apsilankymas Kijevo Politechnikos institute;

Vizito data: 2016 m. gruodžio mėn.

Vieta: Dniepropetrovskas, Kijevas, Ukraina

Planuojama atrinkti iki 5 verslo atstovų dalyvauti misijoje.

Agentūros kompensuojamos dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. skrydžio išlaidos į/iš Kijevą, Ukraina;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. renginio dalyvio mokesčio išlaidos;
 4. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui, negali viršyti 800 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas pratęstas – iki š. m. lapkričio 30 d. Paraiškos teikiamos  el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai informacijai:

Tel.: +370 (5) 264 4423, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

PARTNERIŲ PAIEŠKOS MISIJA Į SUOMIJĄ 

SLUSH 2016, lapkričio 29 d. – gruodžio 1 d., Helsinkis, Suomija

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (toliau – Agentūra) kviečia jaunų aukštųjų technologijų įmonių atstovus teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Suomiją, kurios metu vyks„Slush 2016“ – didžiausias Europos renginys pradedančiosioms įmonėms, atrankoje.

Slush 2016 - yra vienas iš didžiausių ir inovatyviausių verslininkų susitikimų su aukščiausios klasės tarptautiniais investuotojais, vadovais ir žiniasklaidos atstovais (pranešėjų sąrašas) Skandinavijos šalyse renginių, kuriame dalyvauja atstovai iš visos Europos. Renginys skirtas  visų technologijų sričių pradedančiosioms įmonėms, investuotojams ir visiems aktyviai besidomintiems inovatyviomis technologijomis bei jų komercializavimu.

Šios misijos tikslai:

 • susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinėse MTEPI programose (HORIZONTAS 2020, EUREKA, EUROSTARS ir kt.),
 • pristatyti savo idėjas investuotojams, susirasti partnerių idėjų realizavimui.

Vizito data: 2016 m. lapkričio 29 d. – gruodžio 1 d.

Vieta: Helsinkis, Suomija

Registraciją į renginį: http://www.slush.org/event/

Planuojama atrinkti iki 15 verslo atstovų dalyvauti renginyje.

Agentūros kompensuojamos dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į/iš Helsinkio, Suomija;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. renginio dalyvio mokesčio išlaidos;
 4. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui, negali viršyti 600 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. spalio 26 d. Paraiškos teikiamos  el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai informacijai:

Tel. (8 5) 2127435, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

PARTNERIŲ PAIEŠKOS MISIJA Į NORVEGIJĄ

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia  informacinių ir ryšių technologijų (žaidimų technologijų, virtualios realybės kūrėjų), aprangos ir tekstilės pramonės, energetikos, elektronikos, aerokosmoso, sveikatos apsaugos, aplinkos apsaugos (žaliųjų technologijų), transporto bei kitų sektorių įmones (ir klasterius) teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Norvegiją atrankoje. Itin skatinamas pradedančiųjų įmonių (angl. start up) dalyvavimas!

Šios misijos tikslai:

 • susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinėse MTEPI programose (HORIZONTAS 2020, EUREKA, EUROSTARS ir kt.), 
 • pristatyti savo idėjas galimiems investuotojams http://oiw.no/100-pitches renginiuose (pradedančioms įmonėms).

Planuojama atrinkti 12-15 atstovų iš įvairių įmonių.

Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę dalyvauti šiuose „Oslo Innovation week 2016: Powercouples“  renginuose: 

Spalio 17 d., pirmadienis:

 • Oslo inovacijų savaitės atidarymas  Programa ir Registracija
 • Campaign for Wool 2016 – Manufacture Norway  Programa ir Registracija (NB!užsiregistravus ir nesudalyvavus yra nedalyvavimo mokestis – 500 NOK)
 • OIW Afterwork Monday Programa

Spalio 18 d., antradienis:

 

Spalio 19 d., trečiadienis:

Spalio 20 d., ketvirtadienis: 

Spalio 21 d., penktadienis:

Vizito data: 2016 m. spalio 17 - 21 d.

Vieta: Oslas, Norvegija

Tinkamos dalyvavimo  misijoje išlaidos, kurios gali būti kompensuojamos Agentūros:

 1. kelionės išlaidos į/iš Norvegijos;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. kelionės į tikslinę šalį metu sunaudotų degalų įsigijimo išlaidos;
 4. renginio dalyvio mokesčio išlaidos;
 5. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui, negali viršyti 800 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. rugsėjo 30 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai

Kontaktai pasiteirauti:

 • +370 645 61727 
 • (8 5) 2 127 437
 • Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Partnerių paieškos misija į Daniją - II

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia energetikos, elektronikos, statybos, inžinerinės pramonės, aplinkos sektorių įmones (ir klasterius), besidominčias IŠMANIŲJŲ PASTATŲ (angl. - sustainable and smart buildings) bei IŠMANIŲJŲ MIESTŲ tematika, teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Daniją atrankoje.

Misijos tikslas - susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinių mokslinių tyrimų ir inovacijų programų (HORIZONTAS 2020, EUREKA, EUROSTARS ir kt.) projektuose.

Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę:

1) Dalyvauti Building Green 2016 renginyje (http://buildinggreen.eu/) lapkričio 2 - 3 d.

2) Dalyvauti renginio parodoje (įmonėms su stendais numatyti mokesčiai) –

3) Galimi susitikimai su tarptautines programas kuruojančiomis institucijomis – Enterprise Europe Network, Cluster Excellence Denmark, Danijos mokslo, technologijų ir inovacijų agentūros atstovais.

Renginyje bus pristatyti modernūs, aplinkai „palankūs“ produktai, sprendimai, sprendžiantys energetinio efektyvumo problemas miestuose ir pramonėje. Įmonės turės galimybę susirasti partnerių turinčių patirtį diegiant inovatyvius sprendimus išmaniems miestams, susipažinti su technologinėmis naujovėmis.

Vizito data: 2016 m. lapkričio 2 - 3 d.

Vieta: Kopenhaga, Danija

Planuojama atrinkti 10-12 įvairių įmonių atstovų.

Tinkamos dalyvavimo  misijoje išlaidos, kurios gali būti kompensuojamos Agentūros:

 1. kelionės išlaidos į/iš Danijos;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. renginio dalyvio mokesčio išlaidos;
 4. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui, negali viršyti 600 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. spalio 7 d. (Terminas pratęstas) Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

 • (8 5) 2 127 437 arba +370 645 61727
 • Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Partnerių paieškos misija į Daniją - I

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia sveikatos sektoriaus įmones, klasterius, įmonių tinklus, norinčius surasti partnerių dalyvauti tarptautinėse mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros programose (HORIZONTAS 2020, EUREKA, EUROSTARS ir kt.), teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Daniją atrankoje.

Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę dalyvauti:

1) renginyje  „WHINN 2016 - sveikatos ir inovacijų savaitė“  spalio 4 - 6 d.

WHINN vienas didžiausių renginių šioje srityje Skandinavijoje, sulaukiantis daugiau nei 1000 sveikatos sektoriaus atstovų dalyvavimo. 2015 metais WHINN metu organizuotoje kontaktų mugėje dalyvavo virš 134 dalyvių iš 17 valstybių, buvo suorganizuota 177 susitikimų.

Šio renginio metu susirenka naujausius mokslinius tyrimus atliekantys, siekiantys tarptautinio bendradarbiavimo gydytojai, projektų administratoriai ar vadovai, vyriausybės atstovai ir kiti suinteresuoti inovacijomis sveikatos srityje asmenys. Tai puiki galimybė susirasti partnerius, užmegzti kontaktus sveikatos sektoriaus atstovams. Taip pat WHINN2016 programoje numatyta Horizontas 2020,  Eurostars ir kitų tarptautinių programų pristatymai, diskusija su specialistais apie programų finansavimą.

2) partnerių paieškos susitikimuose (B2B) spalio 5 d. nuo 14:00 iki 17:00.

Atskira Registracija, vykdoma iki spalio 1 d.!

Vizito data: 2016 m. spalio 4 - 6 d.

Vieta: Odensė, Danija

Planuojama atrinkti 10-12 atstovų iš sveikatos sektoriaus įmonių.

Agentūros kompensuojamos dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į/iš Odensės (Danija);
 2. apgyvendinimo išlaidos;
  1. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui, negali viršyti 600 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. rugsėjo 1 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

 • (8 5) 2 127 437 arba +370 645 61727 
 • Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Partnerių paieškos misija į Švediją

Wood Products & Technology Trade Fair rugsėjo 6-9 d., Gioteburgas, Švedija

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (toliau – Agentūra) kviečia medienos sektoriaus, baldų gamybos pramonės verslo atstovus teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Gioteburgą (Švedija) atrankoje.

Wood Products & Technology Trade Fair 2016 https://www.b2match.eu/woodgot2016 - tai vienas didžiausių renginių medienos pramonės srityje (mediena ir su ja susijusios technologijos ir inovacijos) Skandinavijos šalyse, kuriame dalyvauja atstovai iš visos Europos. Jo metu organizuojami 20 minučių susitikimai, į kuriuos registruojamasi iš anksto. Visi susitikimai suplanuojami prieš renginį.

Pagrindinės temos:

 • Inovacijos ir medienos eko-technologijos;
 • Medienos produktai;
 • Inovatyvus medžio dizainas;
 • Informacinės technologijos medienos srityje;
 • Baldų gamyba.

Vizito data: 2016 m. rugsėjo 6-9 d., Gioteburgas, Švedija

VietaGioteburgas, Švedija

Registraciją į renginį: https://www.b2match.eu/woodgot2016/sign_up

Planuojama atrinkti iki 10 verslo atstovų dalyvauti renginyje.

Agentūros kompensuojamos dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į/iš Gioteburgo (Švedija);
 2. apgyvendinimo išlaidos;
  1. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui, negali viršyti 600 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. rugpjūčio 24 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

Tel. (8 5) 2644700, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

KLASTERIŲ TARPTAUTIŠKUMO SKATINIMO RENGINYS RYGOJE

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia  įmones, klasterių ir įmonių tinklų atstovus, norinčius teikti paraiškas BSR STARS programos priemonei „Inovacijų ekspresas“, dalyvauti kompetencijos ugdymo ir partnerių paieškos renginyje Rygoje, kurios tikslas – supažindinti su dalyvavimo priemonėje taisyklėmis, padėti užmegzti kontaktus ir susirasti partnerius, siekiant dalyvauti „BSR STARS“ programos priemonėje „Inovacijų ekspresas“.

Planuojama atrinkti 8-10 atstovų iš įmonių, klasterių ar įmonių tinklų dalyvauti renginyje

Cluster Internationalisation – Why and how to do it?

Vizito data: 2016 m. birželio 2-3 d.

Vieta: Ryga, Latvija

Agentūros kompensuojamos dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į/iš Rygos;
 2. apgyvendinimo išlaidos;

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. gegužės 11 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

Tel. (8 5) 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


TYKU2: PARTNERYSTĖS RENGINYS H2020 PROJEKTINIŲ VEIKLŲ  ĮGYVENDINIMUI

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia  Lietuvos mokslininkus, tyrėjus, mažų ir vidutinių įmonių bei kitus agro inovacijų sektoriaus atstovus dalyvauti EK organizuojamoje info savaitėje „Maisto išteklių užtikrinimas, tvarus žemės ūkis ir miškininkystė, jūrų ir vidaus vandenų moksliniai tyrimai bei bioekonomika“  bei gauti naudingos informacijos, užmegzti naujus ryšius programos H2020 projektinių veiklų  įgyvendinimui.

Atrinkti atstovai turės galimybę dalyvauti šiuose Maisto išteklių užtikrinimas, tvarus žemės ūkis ir miškininkystė, jūrų ir vidaus vandenų moksliniai tyrimai bei bioekonomika“  renginiuose: 

Bendra renginio programa (registracija būtina)

 • FP7 ir H2020 projektų rezultatų skaida (birželio 27 d.) – Registracija
 • Informacinė diena SC2 teminės krypties 2017 m. kvietimo dalyviams (birželio 28 d.)  Registracija  
 • Partnerių paieškos/susitikimų renginys, kurį organizuoja BioHorizon projekto vykdytojai (birželio 28 d.) Registracija  
 • Uždaras renginys 2014-2015 m. projektų koordinatoriams (birželio 29 d.).

Planuojama atrinkti 7-10 atstovų iš įvairių organizacijų.

Vizito data: 2016 m. birželio 27 - 29 d.

Vieta: Briuselis, Belgija

Tinkamos dalyvavimo  misijoje išlaidos, kurios gali būti kompensuojamos Agentūros:

 1. kelionės išlaidos į/iš Belgiją;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. kelionės į tikslinę šalį metu sunaudotų degalų įsigijimo išlaidos;
 4. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Svarbūs dokumentai

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. gegužės 27 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Kontaktai pasiteirauti:

Sonata Juciutė, tel.: (8 5) 2 127 430, el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


PARTNERIŲ PAIEŠKOS MISIJA Į JAPONIJĄ

Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia Lietuvos gyvybės mokslų srityje veikiančias įmones dalyvauti partnerių paieškos misijos į Japoniją atrankoje. Misijos tikslas – padėti verslui susirasti užsienio partnerių siekiant dalyvauti tarptautinių MTEPI programų ( tokių kaip "CONCERT - JAPAN", "HORIZONTAS 2020") projektuose.

Planuojama atrinkti iki 5 atstovų iš gyvybės mokslų srityje veikiančių įmonių.

Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę:

1) dalyvauti BIOtech Japan 2016 konferencijoje http://www.bio-t.jp/en/,

2) dalyvauti susitikimuose su Japonijos biopramonės asociacijos, Osakos universiteto, Kobės biomedicinos inovacijų klasterio ir kt. organizacijų atstovais.

Vizito data: 2016 m. gegužės 9-15 d.

Vieta: Tokijas, Osaka, Kobė.

Tinkamos dalyvavimo šioje misijoje išlaidos, kurios gali būti kompensuojamos Agentūros:

 1. kelionės išlaidos į/iš Japonijos,
 2. apgyvendinimo išlaidos,
 3. vietinių kelionių Japonijoje tikslinės išlaidos visų rūšių transporto priemonėmis, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui, negali viršyti 1000 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. kovo 31 d. 16 val. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai

Kontaktai pasiteirauti

 • +370 645 61727 
 • (8 5) 2 127 437
 • Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


PARTNERIŲ PAIEŠKOS MISIJA Į ŠVEDIJĄ- II

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia informacinių ir ryšių technologijų (IRT), energetikos, elektronikos, aerokosmoso, sveikatos apsaugos, transporto sektorių įmones (ir klasterius), besidominčias IŠMANIŲJŲ MIESTŲ tematika, teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Švediją, kurios tikslas - susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinių MTEPI programos EUREKA projektuose, atrankoje.

Planuojama atrinkti 10-12 atstovų iš įvairių įmonių.

Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę:

 1. Dalyvauti šiuose „Eureka Innovation Week. Smart Cities – Sustainable&Attractive Communities”  renginuose: 

EUREKA Inovacijų renginys skirtas Išmanių miestų tematikai. 

Šių susitikimų metu dalyviai turi galimybę individualiai aptarti projektų idėjas ir galimą bendradarbiavimą su iš anksto pasirinktais dalyviais. Šis renginys yra atviras visiems EUREKA Inovacijų savaitės dalyviams ir yra nemokamas, tačiau būtina ATSKIRA REGISTRACIJA. 

Klasterių konferencijoje bus pristatomos tematinių EUREKA klasterių Acqueau (skirto vandeniui), Celtic Plus (skirto IRT ir telekomunikacijoms), Euripides2(skirto išmaniosioms  elektronikos sistemoms), Eurogia (skirto mažo anglies dioksido kiekio technologijoms), ITEA 3 (skirto skaitmeninėms technologijoms), Metallurgy Europe (skirto metalo pramonei) and Penta (skirto mikro ir nano elektronikai) veiklos ir galimybės įsijungti į jas. 

Pareiškėjai renginio metu galės pristatyti inovatyvias projektų idėjas IRT sektoriaus atstovams, diskutuoti apie kylančius MTEP iššūkius ir poreikius bei susirasti partnerius bendradarbiavimo projektams. 15 EUREKA IRT ir telekomunikacijų klasterio “Celtic-Plus” projektų bus pristatyti parodoje ir pristatymų sesijoje. Projektų vykdytojai konsultuos dėl jų pasiekimų projektuose, pristatys prototipus. Taip pat bus pateikta informacija kaip įsijungti į projektus ir koks finansavimas skiriamas. Apie Celtic-Plus klasterį.

 1. Dalyvauti partnerių susitikimuose (B2B) pagal vykstančiųjų poreikį.
 2. Galimi susitikimai su Acreo Swedish ICT ; Kista verslo mokslo parku; Uppsala verslo mokslo parku.

Vizito data: 2016 m. balandžio 26 - 29 d.

Vieta: Stokholmas, Švedija

Tinkamos dalyvavimo  misijoje išlaidos, kurios gali būti kompensuojamos Agentūros:

 1. kelionės išlaidos į/iš Švedijos;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. kelionės į tikslinę šalį metu sunaudotų degalų įsigijimo išlaidos;
 4. renginio dalyvio mokesčio išlaidos;
 5. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui, negali viršyti 600 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas iki š. m. kovo 18 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai

Kontaktai pasiteirauti:

 • +370 645 61727 
 • (8 5) 2 127 437
 • Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

PARTNERIŲ PAIEŠKOS MISIJA Į ŠVEDIJĄ- I

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia informacinių ir ryšių technologijų įmones teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Švediją, kurios tikslas - susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinių MTEPI programų (HORIZONTAS 2020, EUREKA, EUROSTARS ir kt.) projektuose, atrankoje.

Planuojama atrinkti 10-12 atstovų iš informacinių ir ryšių technologijų įmonių.

Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę:

1) Dalyvauti renginiuose:

 jDays 2016  vykstantis 2016 m. kovo 8 - 9 d. - http://www.jdays.se/

Java programuotojų konferencijoje dalyviai turės galimybę gilinti savo žinias bei susirasti ateities partnerius tarptautiniams projektams. Taip pat dalyviai apvalaus stalo diskusijose kalbės apie programinių įrangų naujumą ir pritaikomumą ateityje, metodikas, įrankius ir pan. Konferencijos temos: Java SE, Java EE, Java Open Source Frameworks and technologies, Front-end (Web & Mobile), Cloud & Microservices, IoT, Big Data, Test ir kt.

arba D-Congress vykstantis 2016 m. kovo  10 d. - http://dhandel.se/events-2/d-congress-2015/english-information/

Ateities skaitmeninės komercijos konferencijos metu verslo atstovai dirbantys e-komercijos, IT plėtros, logistikos, skaitmeninės rinkodaros ir mokėjimo paslaugų srityse turės galimybę ne tik plačiau pasidomėti Skandinavijos šalių rinkų naujovėmis šiose srityse, bet ir surasti potencialius partnerius.  Renginio metu dalyvaus: 1500 dalyvių, 25 pranešėjų, 115 parodos dalyvių.

2) dalyvauti partnerių susitikimuose (B2B) pagal vykstančiųjų poreikį.

Vizito data: 2016 m. kovo 8 d. - 10 d.

Vieta: Geteburgas, Švedija

Tinkamos dalyvavimo  misijoje išlaidos, kurios gali būti kompensuojamos Agentūros:

 1. kelionės išlaidos į/iš Švedijos;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. kelionės į tikslinę šalį metu sunaudotų degalų įsigijimo išlaidos;
 4. renginio dalyvio mokesčio išlaidos;
 5. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui, negali viršyti 600 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. vasario 24 d. 16 val. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai

Kontaktai pasiteirauti

 • +370 645 61727 
 • (8 5) 2 127 437
 • Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informacija atnaujinta 2017-04-11

 

© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

© Agency for Science, Innovation and Technology
A. Gostauto str. 12-219, LT-01108 Vilnius. Phone: +370 (5) 2644708; FAX: +370 (5) 2312292; E-mail: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.