Partnerių paieškos misijos

Partnerių paieškos misija į „Cluster internationalisation: experiences on sustainable models and building longer term partnerships”

Birželio 8-9 d. Oslas

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia brandžių klasterių atstovus teikti paraiškas atrankai dalyvauti partnerių paieškos misijoje į š. m. birželio 8–9 d. vyksiantį renginį Cluster internationalisation: experiences on sustainable models and building longer term partnerships, Osle (Norvegija) .

Misijos tikslas – susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinių mokslinių tyrimų ir inovacijų programų (Horizontas 2020, Eurostars-2, BSR „Inovacijų ekspresas“ ir kt.) projektuose.

Renginio tema: įmonių tarptautiškumo skatinimas – patirties pasidalinimas. Jame bus dalinamasi patirtimi ir organizuojamos diskusijos apie įmonių tarptautiškumo skatinimą pasinaudojant klasterių tinklais. Tai puiki galimybė sužinoti apie ilgalaikio bendradarbiavimo perspektyvas rinkos, inovacijų ir tyrimų srityje.

Dalyvauti renginyje planuojama atrinkti 2-3 brandžių klasterių atstovus, kurie turi tarptautinio bendradarbiavimo patirties, jau įgyvendina ar planuoja įgyvendinti tarptautinius ir nacionalinius projektus, veikia daugiau kaip 2 metus..

Atrinktų klasterių atstovai turės galimybę:

-          Pasidalinti patirtimi skatinant įmonių tarptautiškumą;

-          Įgyti žinių, kaip skatinti ilgalaikį tarptautinį bendradarbiavimą;

-          Susirasti partnerių tarptautiniams projektams;

-          Susipažinti su pažangiausiais Skandinavijos klasteriais.

Misijos laikas ir vieta: 2017 m. birželio 8–9 d. Oslas (Norvegija).

Agentūros kompensuojamos vieno įmonės atstovo dalyvavimo misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į / iš Norvegiją;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Dalyvavimo renginyje išlaidos yra iš dalies apmokamos Šiaurės ministrų tarybos ir negali viršyti 800 eurų (vietinės kelionės į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas – š. m. gegužės 12 d. Paraiškos turi būti teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

MITA vyr. specialistė Daiva Keršienė, tel. (8 5) 212 7435, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

 

Partnerių paieškos misija į tarptautinę konferenciją Space technologies: present and future 2017 m. gegužės 23-26 d., Dniepras, Ukraina


Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia su kosmoso sektoriumi susijusias įmones, klasterius, įmonių tinklus, teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Ukrainoje  vyksiančią konferenciją „Space technologies: present and future“, atrankoje.

Misijos tikslas - susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinių mokslinių tyrimų ir inovacijų programų (HORIZONTAS 2020, EUREKA ir pan.) projektuose  bei skatinti užmegzti glaudų bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Ukrainos mokslo ir verslo atstovų.

Šis renginys - puiki galimybė aptarti naujas kosmoso technologijų  tendencijas, kosmoso inovatyvumo ir tarptautinio bendradarbiavimo temas, susirasti potencialių partnerių tarptautiniams projektams.

Konferencijoje planuojamos šios 6 sesijos:

 • Dabarties ir ateities paleidimo sistemos, paleidžiamieji įtaisai, jų komponentai ir sistemos (Current and Future Space Launch Systems, Launch  Vehicles, Their Components and Systems)
 • Dabarties ir ateities palydovų sistemos (Current and Future Space Satellite Systems)
 • Ateities raketų varikliai (Future Rocket Engines and Propulsion Systems)
 • Medžiagos ir technologijos (Materials and Technologies)
 • Veiklų kosmose reikšmė žmonijai (Space for Humankind)
 • Paleidžiamosios įrangos, jų valdymas (Ground complexes, launching equipment and their operation).

2016 m. konferencijoje dalyvavo 268 atstovai iš 20 šalių: JAV, Kinijos, Šveicarijos, Ispanijos, Japonijos, Rumunijos, Makedonijos, Graikijos, Lietuvos, Baltarusijos, Kazachstano, Rusijos, Ukrainos, Alžyro, Argentinos, Belgijos, Jungtinės Karalystės, Olandijos, Lenkijos.

Dalyvauti 2017 m. konferencijoje planuojama atrinkti iki 10 įmonių atstovų.

Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę dalyvauti visose konferencijos sesijose ir seminaruose (!!!renginys mokamas, taikomas 500 Eur mokestis). 

Vizito laikas ir vieta: 2017 m. gegužės 23-26 d. Dniepras, Ukraina.

Agentūros kompensuojamos vieno įmonės atstovo dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į/iš Ukrainą/os;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais;
 4. renginio dalyvio mokesčio išlaidos.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui negali viršyti 800 eurų neįskaitant vietinių kelionių išlaidų.

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. gegužės 5 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

Tel. (8 5) 2 127 437, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Partnerių paieškos misija į partnerystės renginį „Inno4EE - Innovation4EnergyEfficiency - 2017 2017 m. gegužės 16 d., Ivano Frankivskas, Ukraina

 

 

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia energetikos sektoriaus įmones, klasterius, įmonių tinklus, teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Ukrainą  vyksiantį partnerystės renginį „Inno4EE - Innovation4EnergyEfficiency - 2017“, atrankoje.

Misijos tikslas - susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinių mokslinių tyrimų ir inovacijų programų (HORIZONTAS 2020, EUREKA ir pan.) projektuose.

Šis renginys  - vienas didžiausių partnerystės renginių Ukrainoje ir puiki galimybė susirasti potencialių partnerių tarptautiniams projektams šiose srityse:

 • išmanioji energetika ir energetikos efektyvumas,
 • atsinaujinanti energetika,
 • moksliniai tyrimai, valdymas ir energetika.

Partnerystės renginyje gali dalyvauti universitetų ir mokslinių tyrimų centrų atstovai, įmonės, asociacijos, viešojo sektoriaus atstovai, investuotojai.

Planuojama dalyvauti renginyje atrinkti 10-12 atstovų iš energetikos sektoriaus įmonių.

Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę dalyvauti partnerystės renginyje (!!!dalyviai gali registruotis iki gegužės 13 d., užpildydami dalyvio paraišką).

Vizito laikas ir vieta: 2017 m. gegužės 16 d. Ivano Frankivskas, Ukraina.

Agentūros kompensuojamos vieno įmonės atstovo dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į/iš Ukrainą/os;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais;
 4. renginio dalyvio mokesčio išlaidos.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui negali viršyti 800 eurų neįskaitant vietinių kelionių išlaidų.

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. gegužės 2 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

Tel. (8 5) 2 127 437, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Partnerių paieškos misija į jungtinę „Europos medicinos ir bioinžinerijos“ ir „Biomedicinos ir biofizikos“ konferenciją


2017 m. birželio 11-15 d.  Tampere (Suomija)

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia medicinos, biomedicinos, bioinžinerijos, biofizikos ir kitas sveikatos sektoriaus įmones, klasterius, įmonių tinklus, teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijoje, kuri įvyks birželio 11-15 d. Tampere (Suomija).

Misijos tikslas – padėti verslui surasti užsienio partnerių, kurie būtini siekiant dalyvauti tarptautinėse mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros programose (HORIZONTAS 2020, EUREKA, EUROSTARS ir kt.).

Planuojama į misiją atrinkti 10-12 dalyvių iš sveikatos sektoriaus įmonių.

Atrinkti įmonių atstovai turės galimybę:

 • dalyvauti jungtinėje konferencijoje ir partnerystės renginyje  (registruojantis iki balandžio 20 d.),
 • dalyvauti tik partnerystės renginyje, birželio 12-13 d. įsigyjant 2 dienų partnerystės renginio bilietą (registruojantis iki balandžio 20 d.)

Pirmą kartą dvi konferencijos (angl. „European Medical and Biological Engineering Conference“, „Conference on Biomedical Engineering and Medical Physics“) yra sujungtos į vieną tarpsektorinių tematikų konferenciją, kurios tikslas – pristatyti sveikatos mokslų tradicines (medicinos, bioinžinerijos bei biomedicinos ir biofizikos) ir naujas (audinių inžinerija, bioinformatika, neurotechnologijos ir kt) sritis.

Ši konferencija – tai puiki platforma medicinos, bioinžinerijos, biofizikos ir kitiems sveikatos sektoriaus atstovams pasidalinti žiniomis ir moksliniais pasiekimais bei atrasti naujų bendradarbiavimo galimybių ir aplankyti parodą.

Agentūros kompensuojamos vieno įmonės atstovo dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. renginio dalyvio mokestį.
 2. kelionės išlaidos į/iš Suomiją/os;
 3. apgyvendinimo išlaidos;
 4. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais;

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui negali viršyti 600 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. balandžio 20 d. 

Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Naudingos nuorodos misijos dalyviui:

Svarbūs dokumentai:

Išsamesnę informaciją teikia Daiva Keršienė (tel. 8 5 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

Partnerių paieškos misija verslo atstovams į renginį „Optics & Photonics Days 2017“

2017 m. gegužės 29-31 d., Oulu, Suomija

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia lazerių sektoriaus įmones, klasterius, įmonių tinklus, teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Suomijoje vyksiantį renginį „Optics & Photonics Days 2017“, atrankoje.

Misijos tikslas – susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinių mokslinių tyrimų ir inovacijų programų (HORIZONTAS 2020, EUREKA, EUROSTARS ir kt.) projektuose.

Renginyje pranešimus lazerinių technologijų, nanostruktūrų, netiesinės optikos, spektroskopijos ir kitomis temomis skaitys aukščiausio lygio mokslininkai ir pažangiausi pramonės atstovai. Tuo pačiu metu vyks ir lazerinių technologijų paroda. 

Šis renginys – tai puiki galimybė ne tik susipažinti su lazerinių technologijų pasaulinėmis tendencijomis, bet ir užmegzti naujus kontaktus.

Planuojama dalyvauti renginyje atrinkti 10-12 atstovų iš lazerių sektoriaus įmonių.

Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę:

1) Dalyvauti Optics & Photonics Days 2017 renginyje (!!!registruojantis iki balandžio 28 d., taikomas mažesnis registracijos mokestis).

 2) Dalyvauti renginio parodoje (!įmonėms su stendais numatyti mokesčiai) –

Vizito laikas ir vieta: 2017 m. gegužės 29-31 d. Oulu, Suomija

Agentūros kompensuojamos vieno įmonės atstovo dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į/iš Suomija;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais;
 4. renginio dalyvio mokesčio išlaidos.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui negali viršyti 600 eurų neįskaitant vietinių kelionių išlaidų.

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. balandžio 20 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

Tel. (8 5) 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

 

Partnerių paieškos misija į Nordic Life Science Days

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia gyvybės mokslų sektoriaus įmones, klasterius, įmonių tinklus, teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Švedijoje (Malmo) 2017 m. rugsėjo 12-14 d. vyksiantį renginį „Nordic Life Science Days“, atrankoje.

Misijos tikslas - susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinių mokslinių tyrimų ir inovacijų programų (HORIZONTAS 2020, EUREKA, EUROSTARS ir kt.) projektuose.

Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę:

1) Dalyvauti Nordic Life Science Days renginyje (!!!registruojantis iki kovo 31 d., taikomas mažesnis registracijos mokestis).

2) Dalyvauti renginio parodoje (!įmonėms su stendais numatyti mokesčiai) –

„Nordic Life Science Days“ viena didžiausių Šiaurės šalių tarptautinių konferencijų gyvybės mokslų srityje. Konferencijos metu sukuriama palanki erdvė susitikimams, kontaktų užmezgimui, verslo bei mokslo partnerystei. Joje dalyvauja ne tik biotechnologijos, farmacijos ir medicinos sričių verslo atstovai, bet ir investuotojai, mokslininkai, valstybinės institucijos.

2016 metais konferencijoje dalyvavo šių sričių bei sektorių atstovai:

 • 32% Biotechnologijų
 • 20% Farmacijos
 • 7% E-sveikatos, medicinos technologijų
 • 10% CRO, CMO paslaugos
 • 7% Vyriausybinės institucijos
 • 10% Investuotojai
 • 15% Mokslininkai

Vizito laikas ir vieta: 2017 m. rugsėjo 12-14 d. Malmė, Švedija

Planuojama atrinkti 10-12 atstovų iš gyvybės mokslų sektoriaus įmonių.

Agentūros kompensuojamos vieno įmonės atstovo dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į/iš Malmės;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais;
 4. renginio dalyvio mokesčio išlaidos.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui negali viršyti 600 eurų  neįskaitant vietinių kelionių išlaidų.

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. birželio 1 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

Tel. (8 5) 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Informacija atnaujinta 2017-04-24


© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

© Agency for Science, Innovation and Technology
A. Gostauto str. 12-219, LT-01108 Vilnius. Phone: +370 (5) 2644708; FAX: +370 (5) 2312292; E-mail: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.