BSR Inovacijų ekspresas

2016 m. gegužės 2 d. paskelbtas tarptautinis kvietimas Baltijos jūros regiono programos „BSR Stars“ finansavimo priemonei „Inovacijų ekspresas“, skirtas paskatinti šio regiono įmonių tinklus ir klasterius bendradarbiauti, kuriant inovacijas.

„Inovacijų eksprese“ dalyvauja ir finansavimą skirs Lietuva, Danija, Suomija, Islandija, Norvegija ir Švedija. Lenkija, Vokietija (Branderburgo regionas) bei Latvija kaip asocijuotos partnerės prisidės prie priemonės finansavimo kitais būdais.

Paraiškas galės teikti:

Lietuvos klasterio arba mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) tinklo atstovas (koordinatorius) kartu su partneriais iš Baltijos jūros regiono. Konsorciumas formuojamas iš ne mažiau kaip iš 2 skirtingų valstybių klasterių ar įmonių tinklų. Vieną klasterį ar įmonių tinklą turi sudaryti ne mažiau kaip 3 MVĮ. Rekomenduojama, kad dalyvautų ir daugiau verslo įmonių. Į klasterio ar MVĮ tinklo sudėtį gali įeiti ir didelės kompanijos, asociacijos, mokslo ir studijų institucijos, viešojo sektoriaus organizacijos, tačiau finansavimas joms nėra skiriamas. Lietuvos MVĮ tinklo ar klasterio nariai savo bendrą veiklą turi būti įteisinę jungtinės veiklos ar kita sutartimi. 

Lietuvos klasterio arba MVĮ tinklo atstovus finansuos Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Reikalavimai paraiškoms:

Finansuojamos veiklos apima informacijos sklaidą, bendradarbiavimą (angl. networking), partnerių paiešką, seminarus ir mokomuosius vizitus, apsikeitimo patirtimi ir tarpklasterinės strategijos plėtojimo veiklas. Planuojama projektų trukmė – nuo 12 iki 18 mėn.

Paraiškos teikiamos anglų kalba iki š.m. spalio 31 d. internetu. Informaciją rasite  adresuhttp://www.bsrstars.se/project/bsr-innovation-express/

Kontaktai pasiteirauti:

Daiva Keršienė, tel. (8 5) 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

© Agency for Science, Innovation and Technology
A. Gostauto str. 12-219, LT-01108 Vilnius. Phone: +370 (5) 2644708; FAX: +370 (5) 2312292; E-mail: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.