EastLink: the Way to Knowledge Economy 2012

2012 / 10 / 01
Vieta: Palanga, viešbutis „Vanagupė“

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Klaipėdos mokslo ir technologijų parko rengiamoje tarptautinėje konferencijoje „EastLink: the Way to Knowledge Economy 2012“. Konferencija vyks 2012 m. spalio 1-2 d. Palangoje, viešbutyje „Vanagupė“.

„EastLink“ konferencijos koncepcija grįsta ES Rytų partnerystės programa ir Centrinės Azijos bendradarbiavimo strategija. Pagrindinis konferencijos tikslas – atkurti buvusius ir užmegzti naujus mokslo ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimo ryšius ES Rytų partnerystės erdvėje, siekiant stiprinti konkurencines regionų pozicijas pasaulinėje ekonomikoje. Pagrindinės konferencijos tematinės sritys yra transportas, energetika, jūrinis sektorius ir gyvybės mokslai.

Konferencijoje dalyvaus oficialūs Lietuvos ir užsienio valstybių asmenys, tyrėjai, mokslininkai, technologijų perdavimo ekspertai, verslo įmonės iš Baltijos valstybių, Rusijos, Kazachstano, Gruzijos, Azerbaidžano, Turkmėnistano, Uzbekistano, Kirgizijos, Ukrainos, Baltarusijos, Kroatijos ir ES šalių. Konferencija siekiama sukurti ryšius tarp ES ir Rytų rinkų tam, kad intensyvėtų mokslinių rezultatų ir inovacijų taikymas versle ir būtų išvengta mokslinio potencialo izoliacijos.

Patirtimi apie mokslinių rezultatų komercializavimo modelius ir praktiką dalinsis garsūs ekspertai iš Oksfordo ir Vokietijos universitetų. Mokslinių tyrimų taikymą versle pristatys lyderiaujantys Rusijos, Gruzijos, Baltarusijos, Azerbaidžano ir Lietuvos universitetai. Europos ir Lietuvos įmonės aptars verslo poreikį moksliniams tyrimams ir pristatys jau įgyvendintus projektus panaudojant mokslines žinias.

Konferencijos metu taip pat bus rengiama mokslinių tyrimų institutų bei verslo įmonių paroda, kurioje bus pristatomi moksliniai projektai, inovatyvios ir žiniomis grįstos paslaugos bei produktai. Renginio metu bendradarbiaujant su Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmais bus organizuojama verslo kontaktų mugė, kurioje planuoja dalyvauti per 30 įmonių/organizacijų.

Kas dvejus metus rengiama konferencija pritraukia apie 200 svečių iš viso pasaulio. Šias metais konferencija nemokama, todėl tikimasi dar didesnio dalyvių skaičiaus.

RENGINIO DATA: 2012 m. spalio 1-2 d.

RENGINIO VIETA: Palanga, viešbutis „Vanagupė“.

Daugiau informacijos apie konferenciją ir registraciją

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
Tel.: (+370 46) 390856
Mob.: (+370) 676 24465
Fax.: (+370 46) 310462
E-mail: eastlink@kmtp.lt
www.east-link.eu 

Grįžti atgal