Paroda „Išmani Lietuva – išmanūs startuoliai“

2016 / 11 / 04
Vieta: LITEXPO parodų rūmai

Lapkričio 4-5 d. kviečiame apsilankyti LITEXPO parodų rūmuose, kur vyks MITA organizuojama išmanių sprendimų paroda. „Išmani Lietuva – išmanūs startuoliai“ – tai paroda, įrodanti, kad Lietuvoje kuriamos pasaulinio lygio inovacijos apie kurias pravartu žinoti.

Savo idėjas, paslaugas ir produktus pristatys 10 atrinktų startuolių. „Parkis“ pirmą kartą visuomenei ir verslui gyvai pristatys unikalų pasaulyje dviračių parkavimo įrenginį, „Hotilda“ papasakos verslui apie optines dokumentų ir prekių apsaugos priemones, gaminamas panaudojant pažangiausias šiuolaikines aukštąsias technologijas.

Parodoje taip pat pamatysite, kaip atrodo „Probiomo“ sausas medus ir galėsite jo paragauti, išgirsite, kodėl „Ledakis“ sumanė dviračių žibintus, kurių šviesos srautas tinkamas ne tik nakties, bet ir dienos metu. Jau visiems žinomos viešųjų paslaugų stotelės „Sun Eco“ autoriai pristatys naujausią savo kūrinį – inovatyvų žaliosios energijos suoliuką, o MB „Supakis“ mokslininkai parodys, kaip veikia gintaro gabalėlių klasifikavimo pagal spalvą prototipas su integruota dirbtinio intelekto sistema su savaiminio apsimokymo algoritmais, kurie leidžia įrenginiui lanksčiai priimti sprendimus.

Paroda vyks „Verslo žinių“ organizuojamos konferencijos „Išmani Lietuva“ metu nuo 9 iki 18 val. lapkričio 4 d. ir nuo 10 iki 18 val. lapkričio 5 d. Įėjimas į parodą – nemokamas visiems besidomintiems Lietuvoje vystomomis inovacijomis.

„Išmani Lietuva – išmanūs startuoliai“ paroda yra viena iš projekto „Technologijų ir inovacijų populiarinimas“ veiklų, kuri yra finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą. Projektą vykdo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Grįžti atgal