Lietuvos ir Norvegijos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugė

2017 / 05 / 10
Vieta: LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra bendradarbiaudama su Ūkio ministerija ir Norvegijos agentūra "Innovation Norway" š.m. gegužės 10-11 d. kviečia dalyvauti Žaliosios pramonės inovacijų programos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugėje.

Verslo kontaktų mugė – tai galimybė užmegzti ir plėtoti verslo ryšius su Norvegijos atstovais, pasidalinti idėjomis, inicijuoti dvišalius projektus.

RENGINIO PROGRAMA

Renginys aktualus energetiškai efektyvių technologijų taikymu besidominčioms įmonėms, ieškančioms naujų idėjų ir partnerių verslo plėtrai. Kviečiamos Lietuvos ir Norvegijos įmonės ir mokslo institucijos, veikiančios šiose srityse: elektronika ir elektrotechnika; mašinų ir įrangos gamyba; metalo gaminių gamyba; plastiko gaminių gamyba; optika ir optronika. Kontaktų mugė vyks parodos Balttechnika 2017 metu.

Dalyvavimo verslo kontaktų mugėje nauda:

  1. Susipažinsite su Lietuvos ir Norvegijos inžinerine pramone bei energetiškai efektyvių technologijų taikymu šiame sektoriuje.
  2. Užmegsite ryšius su pažangiomis Norvegijos įmonėmis, taikančiomis energetiškai efektyvias technologijas.
  3. Apsilankysite moderniausiose Lietuvos gamybos įmonėse, kuriančiose ir diegiančiose energetiškai efektyvias technologijas.
  4. Apsilankysite tarptautinėje specializuotoje gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje Lietuvoje Balttechnika 2017. Skaityti daugiau>>>

Specialiai parengtose inovacijų erdvėse vyksiantys idėjų ir kontaktų mainai – tai galimybė užmegzti ir plėtoti verslo ryšius su Norvegijos gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų atstovais, pasidalinti idėjomis ir inicijuoti dvišalius projektus, susijusius su energetiškai efektyviomis technologijomis.

Norinčius dalyvauti prašome užpildyti REGISTRACIJOS ANKETĄ.

Verslo kontaktų mugėje gali dalyvauti ne daugiau kaip 2 įmonių ar mokslo institucijų atstovai.

Grįžti atgal