Apvalaus stalo diskusija „Veiksmingi būdai Lietuvos atstovų ir ekspertų veiklos programos „Horizontas 2020“ komitete „Maistas...“ gerinimui

2017 / 03 / 24
Vieta: A. Goštauto g. 12, Vilnius. MITA, II aukštas, 1 salė

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra organizuoja apvalaus stalo diskusiją „Veiksmingi būdai Lietuvos atstovų ir ekspertų veiklos programos „Horizontas 2020“ komitete „Maisto išteklių užtikrinimas, tvarus žemės ūkis ir miškininkystė, jūrų ir vidaus vandenų moksliniai tyrimai bei bioekonomika“ gerinimui“

Renginio pradžia: 10.00 val.

Renginio trukmė: 1,5 val.

Renginys nemokamas. Dalyvių skaičius – 20.

Lietuvos atstovas ir ekspertai dalyvauja programos „Horizontas 2020“ komiteto „Maisto išteklių užtikrinimas, tvarus žemės ūkis ir miškininkystė, jūrų ir vidaus vandenų moksliniai tyrimai bei bioekonomika“ posėdžiuose ir veikloje, teikia dalyvavimo posėdyje dalykines ataskaitas bei kitą informaciją ar apžvalgą suinteresuotoms šalims. Ieškodami naujų būdų kaip veiksmingai atstovauti komitete bei aktyvinti Lietuvos dalyvavimą programoje „Horizontas 2020“, kviečiame Jus išsakyti savo nuomonę atviroje diskusijoje.

Renginio tikslas – veiksmingų būdų nustatymas Lietuvos atstovavimo ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizontas 2020“ komitete „Maisto išteklių užtikrinimas, tvarus žemės ūkis ir miškininkystė, jūrų ir vidaus vandenų moksliniai tyrimai bei bioekonomika“ gerinimui.

Apvalaus stalo diskusijoje numatoma:

  1. Aptarti, kuo Lietuvos mokslo ir verslo atstovams patraukli programos „Horizontas 2020“ teminė sritis „Maisto išteklių užtikrinimas, tvarus žemės ūkis ir miškininkystė, jūrų ir vidaus vandenų moksliniai tyrimai bei bioekonomika“? Kiek potencialių pareiškėjų turime?
  2. Pasiūlyti veiksmingus būdus ir neišnaudotas galimybes Lietuvos atstovų ir ekspertų veiklos programos „Horizontas 2020“ komitete „Maisto išteklių užtikrinimas, tvarus žemės ūkis ir miškininkystė, jūrų ir vidaus vandenų moksliniai tyrimai bei bioekonomika“ gerinimui“.

Informacinė-konsultacinė diena skirta mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus atstovams.

Kontaktinė informacija: Edita Bagdonaitė, tel. +370 5 2644700, el. p. edita.bagdonaite@mita.lt

Grįžti atgal