Titulinis Naujienos

EUROSTARS2 kvietimo rezultatai: pateikta 14 Lietuvos projektų

2017 / 03 / 07

Kovo 2 d. buvo uždarytas 7-asis tarptautinės inovacijų programos „Eurostars 2“ kvietimas. Šiame kvietime tarptautiniam ekspertų vertinimui yra pateikta 14 naujų projektų pasiūlymų, į kuriuos įtraukti ir Lietuvos dalyviai.

Iš viso pateiktose paraiškose dalyvauja 15 įmonių ir 7 mokslo ir studijų institucijos iš Lietuvos. Pasirinkti partneriai iš įvairių šalių: Latvijos, Norvegijos, Pietų Korėjos, Šveicarijos, Švedijos, Portugalijos, Kipro, Izraelio, Lenkijos, Danijos, Ispanijos. 7 projektų pasiūlymus inicijavo ir ketina koordinuoti Lietuvos įmonės.

Pagal technologijų sritis projektai pateikti šiose srityse: informacinių technologijų (5), energijos technologijų (3), biologinių mokslų (2), pramoninės gamybos, medžiagų ir transporto (2), kitų pramoninių technologijų (1) bei matų ir standartų srityje (1). Bendras pateiktų projektų biudžetas sudaro 13,38 mln. Eurų, o Lietuvos dalis projektuose siekia 4,5 mln. Eurų.

Iš viso „Eurostars2“ programai nuo programos pradžios jau pateikta daugiau kaip 1,5 tūkst. paraiškų, finansuoti 472 projektai, skirtas 298 mln. eurų finansavimas. Vidutinis pateiktų projektų siūlymų sėkmės rodiklis – apie 30 proc.

Grįžti atgal