Titulinis Naujienos

MITA skelbia atranką į praktinius paraiškų rengimo mokymus „Horizontas 2020“ programai

2017 / 01 / 30

Viena didžiausių Europoje mokslinių tyrimų programų „Horizontas 2020“ siūlo finansavimą įvairiems tarptautiniams tyrimų projektams: nuo informacinių technologijų, transporto, energetikos, kosmoso iki maisto, sveikatos ir kitų teminių sričių. Tačiau parengti tarptautinę paraišką yra didelis iššūkis Lietuvos mokslininkams.

Todėl Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) inicijavo naują veiklą, kuri padės mokslininkams ir tyrėjams stiprinti praktinius paraiškų rengimo įgūdžius. Šiuo metu skelbiama atranka į mokymus, kurių metu užsienio ekspertai suteiks naudingų konsultacijų ir įžvalgų, kaip parengti sėkmingą tarptautinį projektą.

„Lietuvos mokslas turi išnaudoti įvairias galimybes ir aktyviau dalyvauti tarptautinėje programoje „Horizontas 2020“. Turime stiprinti kompetencijas rengti kokybiškus projektus ir tapti stipriais partneriais. Neabejoju, kad užsienio ekspertų pagalba mokslininkams šiuo metu labai reikalinga“, - teigia Kęstutis Šetkus, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius.

MITA atrinktiems dalyviams suteiks vertingų konsultacijų teisiniais, finansavimo paraiškų rengimo ir kitais klausimais. Mokymai vyks individualiai arba grupėse pagal dalyvių poreikius ar tematines sritis.

Mokslininkai, tyrėjai ir kiti mokslo įstaigų darbuotojai, turintys idėjų dėl programos „Horizontas 2020“ projektų bei subūrę arba ketinantys suburti konsorciumą naujam projektui, yra tinkami dalyvauti šiame konkurse. Tokie dalyviai yra kviečiami kreiptis į MITA ir pateikti paraiškas konkursui iki kovo 3 d. 15 val.

Ši veikla  vykdoma pagal MITA koordinuojamą ES projektą „Tyrėjų tarptautinės kompetencijos ugdymas 2 (TYKU 2)“. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Kontaktai pasiteirauti: Paulius Petrauskas, TYKU 2 projekto vadovas, el. p. paulius.petrauskas@mita.lt, tel. (8 5) 2127439

Kvietimas teikti paraiškas

 

Grįžti atgal