Titulinis Naujienos

Lietuvos mokslas dalyvaus pasaulinėje industrijos parodoje „Hannover Messe 2017“

2017 / 03 / 07

Š.m. balandžio 24 d. – 28 d. Lietuvos mokslo delegacija, vienijama Lietuvos mokslo ir inovacijų tinklo „Open R&D Lietuva“, dalyvaus didžiausioje pasaulinėje pramonės parodoje „Hannover Messe 2017“, Vokietijoje.

Jungtiniame Lietuvos stende atstovai iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros, Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno technologijos universiteto, Vilniaus Gedimino technikos, Aleksandro Stulginskio ir Klaipėdos universiteto, Lietuvos energetikos instituto pristatys mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) paslaugas, skirtas verslo sektoriui.

Lietuvos mokslininkai tikisi užmegzti bendradarbiavimo kontaktų, inicijuoti naujų projektų bei pasirašyti įvairių sutarčių dėl užsakomųjų tyrimų darbų ateityje.

Lietuvos mokslas pasižymi aukšta kompetencija bei atliekamų tyrimų kokybe. Mokslo paslaugos verslui prieinamos per mokslo ir studijų institucijose įsikūrusius atviros prieigos centrus, kurie aprūpinti moderniausia laboratorijų įranga.

„Open R&D Lietuva“ tinklas jungia 14 valstybinių universitetų, 13 valstybinių mokslinių tyrimų institutų, 8 mokslo ir technologijų parkus ir 25 atviros prieigos centrus.

Apie „Hannover Messe 2017“

Pasaulinė pramonės technologijų, inovacijų ir automatizacijos paroda „Hannover Messe 2017“ vyksta kiekvienais metais Hanoveryje nuo 1947 m. Šių metų „Hannover Messe“ parodos pagrindinė tema – „Integruota pramonė – kurianti vertę“. Šioje parodoje praėjusiais metais 181 871 m2  plote savo produkciją pristatė 5082 įmonės iš 74 šalių, o apsilankė joje daugiau nei 190 tūkst. lankytojų. Šių metų parodos šalis partnerė – Lenkija.

Šiame renginyje apie 45 % lankytojų sudaro įmonėje vadovaujančias pareigas užimantys asmenys (Valdybų nariai, vykdantieji direktoriai, aukšto lygio vadybininkai).

Remiantis atlikta apklausa, 47 % lankytojų atvyksta susipažinti su inovacijomis, 27,5% užmegzti naujų verslo kontaktų, 24,4% ieško naujų tiekėjų, 18,4% turi konkrečias idėjas savo kompanijoms ir parodoje ieško būdų, kaip jas įgyvendinti.

Praeitų metų parodoje 5 tūkst. lankytojų buvo iš JAV, 6 tūkst. lankytojų iš Kinijos, 30 tūkst. Iš Europos Sąjungos šalių.

Daugiau informacijos 

Grįžti atgal