Titulinis Naujienos

Kviečiame į renginį „Inovacijų nauda įmonėms sveikatos sektoriuje“

2017 / 03 / 15

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į renginį „Inovacijų nauda įmonėms sveikatos sektoriuje“, kuris vyks kovo 23 d. Vilniuje, viešbutyje „Holiday Inn“.

Nemokamame renginyje „Inovacijų nauda įmonėms sveikatos sektoriuje“ savo srities ekspertai dalinsis įžvalgomis ir patirtimi apie tai, kokią naudą įmonėms, vykdančioms veiklą sveikatos sektoriuje suteikia jų kuriamos inovacijos, kokie pagrindiniai iššūkiai laukia ne tik kūrybos procese, bet ir rinkoje. Bus kalbama apie medicininių priemonių saugą, finansavimo priemones skatinančias novatoriško smulkaus verslo laboratorijose sukurtas naujoves įdiegti rinkoje; modernų neįgalumą; inovacijų prigimtis ir barjerai sveikatos technologijų srityje” ir kt.

„Inovacijų nauda įmonėms sveikatos sektoriuje“ renginys skirtas smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams, kurie suinteresuoti inovacijų kūrimu, vykdo ar planuoja vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis. Jie galės ne tik pasiklausyti ekspertų bet ir kamerinėje aplinkoje užduoti rūpimus klausimus.

Renginys – NEMOKAMAS, bet dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Susipažinti su detalia programa ir užsiregistruoti galite MITA svetainėje.

Renginys organizuojamas pagal projektą „Technologijų ir inovacijų populiarinimas“, kuris yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą. Projektą vykdo MITA.

Grįžti atgal