Titulinis Naujienos

Finalinis produktų inovacijų renginys „Būk kitoks“ - Vilniuje

2017 / 01 / 30

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) organizuojamas renginių ciklas apie produkto inovacijas „Būk kitoks“ artėja į pabaigą. Kviečiame į paskutinįjį, ketvirtąjį renginį, kuris vyks vasario 2 d.  „Vilnius Tech Park“ (Antakalnio g. 17, Vilnius).

„The Telegraph“ šiemet paskelbė svarbiausias šimtmečio produkto inovacijas tarp kurių puikuojasi „Bluetooth“, dirbtinė širdis, „Skype“, „Youtube“, „Facebook“, „Tinder“, elektroninė knygų skaityklė, 4G technologija ir kt. Kol kas lietuviškų inovacijų šiame sąraše nėra, tačiau geri pavyzdžiai įkvepia. Atsakymai į klausimus, kodėl reikia investuoti į produkto inovacijas, kaip palengvinti šį procesą ir jį valdyti – „Būk kitoks“ renginyje Vilniuje.

Praktiniai patarimai, dizaino inovacijos ir „Inovaciniai čekiai“

„Būk kitoks“ renginio dalyviai sužinos, kas yra šiuo metu pasaulyje plačiai aptarinėjamos dizainu grįstos inovacijos, kaip mokslo ir verslo bendradarbiavimas kuria pridėtinę vertę, vystant produkto inovacijas. Verslo atstovai dalinsis savo gerąja patirtimi ir praktiniais patarimais, o MITA ekspertai pristatys priemones, kurios gali būti ypač reikalingos produkto inovacijų procese.

Dalyviai susipažins su MITA priemone „Inovaciniai čekiai“ ir kaip pateikti paraiškas pagal naujausią kvietimą, pagal kurį numatoma skirti apie 2,5 mln. eurų šiais metais. „Inovaciniai čekiai“ priemonės tikslas yra skatinti verslą ir mokslą užmegzti pirminius kontaktus bei tęsti bendradarbiavimą vykdant jau pradėtas mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklas, todėl planuojantys partnerystę turėtų nepraleisti progos pasiklausyti ekspertų ir užduoti rūpimus klausimus kamerinėje aplinkoje.

Į renginį kviečiami Lietuvos verslininkai. Ypač laukiami smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai, kurie vykdo ar planuoja vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis.

Renginys nemokamas, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus būtina išankstinė registracija čia.

Apie „Būk kitoks“

Renginių ciklas „Būk kitoks“ organizuojamas pagal projektą „Technologijų ir inovacijų populiarinimas“, kuris yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą. Projektą vykdo MITA.

Grįžti atgal