Titulinis Naujienos

„Būk kitoks” renginys apie produkto inovacijas – šiauliečiams

2017 / 01 / 11

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į jau antrąjį renginių ciklo „Būk kitoks!” renginį, kuris šį kartą organizuojamas sausio 19 d.  Šiauliuose, Šiaulių universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84). Pirmasis renginys vyko gruodžio mėn. Kaune ir sulaukė didelio verslo atstovų dėmesio.

Ekspertai sutaria, kad produkto ir paslaugų inovacijos yra būtinos, siekiant išlaikyti ir didinti savo verslo konkurencingumą. Deja, naujų produktų kūrimas ir įvedimas į rinką yra sudėtingas ir rizikingas. Kaip tinkamai pasiruošti, kokybiškai atlikti „namų darbus“, sumažinti riziką ir kur ieškoti finansinių investicijų?

„Būk kitoks” renginyje Šiauliuose inovatyvaus verslo atstovai dalinsis savo gerąja patirtimi ir praktiniais patarimais, o MITA ekspertai pristatys priemones, kurios gali būti ypač reikalingos produkto inovacijų procese. Bus kalbama apie valstybės paramą intelektinei nuosavybei apsaugoti, finansavimo priemones verslo tarptautiškumui skatinti ir ES investicijų veiksmų programos priemonės verslui „Inovaciniai čekiai“ sąlygas bei numatomas naujoves, neišnaudotas robotikos galimybes Lietuvoje ir kt.

„Būk kitoks” renginys skirtas smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams, kurie suinteresuoti inovacijų kūrimu, vykdo ar planuoja vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis. Jie galės ne tik pasiklausyti ekspertų bet ir kamerinėje aplinkoje užduoti rūpimus klausimus.

Renginys – nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Susipažinti su detalia programa ir užsiregistruoti galite MITA svetainėje.

Renginių ciklas „Būk kitoks“ organizuojamas pagal projektą „Technologijų ir inovacijų populiarinimas“, kuris yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą. Projektą vykdo MITA.

Grįžti atgal