• Pradžia
  • Naujienos
  • Lietuva pasiruošusi nustebinti suomius „SLUSH 2017“: dalyvaus 12 inovatyvių verslų

Lietuva pasiruošusi nustebinti suomius „SLUSH 2017“: dalyvaus 12 inovatyvių verslų

slush.jpg

Lietuvos inovatyvios įmonės jau ruošiasi vykti į vieną didžiausių verslo ir inovacijų renginių Suomijoje „SLUSH 2017“, kuris vyks  lapkričio 30–gruodžio 1 d. Helsinkyje. Net 12 Lietuvos įmonių buvo atrinktos Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) konkurse vykti į tokį prestižinį renginį. Joms bus kompensuojamos kelionės išlaidos.  „SLUSH 2017“ –  tai vienas įspūdingiausių Skandinavijos regiono renginių, pritraukiantis inovatyvias įmones ir tarptautinius investuotojus, įvairių organizacijų vadovus ir žiniasklaidos atstovus. Renginys skirtas visų technologijų sričių įmonėms, investuotojams bei visiems aktyviai besidomintiems inovatyviomis technologijomis bei jų komercinimu.

„Lietuva jau pasiruošusi nustebinti  renginio „Slush 2017“ auditoriją, nes į renginį atrinkome dalyvauti perspektyvius verslus, kurie užsiima inovacijų veikla ir turi kuo pasigirti.  Tikimės, kad įmonės sėkmingai pristatys savo idėjas, užmegs naudingų kontaktų. Tokie renginiai kaip „Slush 2017“ suteikia įkvėpimo veikti ir kurti“, – sako Kęstutis Šetkus, MITA direktorius.

Konkursą laimėjo šios įmonės: Asociacija „Nebula klasteris“, UAB „Creative partner“, UAB „Gasefis“, UAB „Baltic Orthoservice“, UAB „Bendras finansavimas“, UAB „Nexture Ventures“, UAB „Share recruites“, UAB „Sonaro“, Asociacija „Užupio kūrybinių industrijų klasteris“, UAB „Nod Baltic“, UAB „Millo appliances“, MB „Baltic Promo“.

Renginio išvakarėse, lapkričio 29 d. MITA kartu su Suomijos–Lietuvos prekybos asociacija ir Lietuvos ambasada Suomijoje organizuoja renginį ateities lyderių forumą verslui „Future Leaders‘ Summit 2017: „Business Cooperation for Leadership in the 4th Industrial Revolution“, kuriame dalyvaus vienas žymiausių Europoje  Suomijos technologijų centrų VTT, Lietuvos ir Suomijos verslo atstovai. Lietuvos įmonės turi galimybę dalyvauti ir šiame renginyje.

© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.