Kvietimai

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS
DALYVAUTI AKCELERAVIMO ORGANIZAVIMO PROGRAMOJE NORVEGIJOS KARALYSTĖJE

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, bendradarbiaudama su Norvegijos Karalystės (toliau – Norvegija) agentūra „Innovation Norway“, kviečia inovacijų konsultacines paslaugas teikiančias įstaigas (toliau – įstaigos) dalyvauti akceleravimo organizavimo programoje, kurią vykdys Norvegijos inovacijų konsultacinė kompanija „Proneo“. Akceleravimo organizavimo programos metu bus organizuojami mokymai, skirti įvaldyti profesionalių paslaugų, apimančių konsultavimo, mokymo, verslo vystymo pagalbos ir patarimų teikimo, kontaktų verslui plėtoti paieškos paslaugas įmonėms, leidžiančių joms augti per kuo trumpesnį laiką, teikimo principus, priemones ir metodus. Planuojama, kad akceleravimo organizavimo programa anglų kalba truks 5 darbo dienas ir vyks 2017 m. rugsėjo-spalio mėn. Norvegijoje. Dalyvavimo verslo akceleravimo programoje išlaidos apmokamos Žaliosios pramonės inovacijų programos dvišalio bendradarbiavimo fondo lėšomis.

KVIETIMO NR. NO-03
TIKSLAS Stiprinti įstaigų darbuotojų žinias ir gebėjimus teikti Lietuvos įmonėms, veikiančioms žaliosios pramonės inovacijų srityje, paslaugas, skatinančias jų augimą, naujų gaminių, paslaugų ir technologijų vystymą, plėtrą į tarptautines rinkas, bendradarbiavimą su Norvegijos organizacijomis žaliosios pramonės inovacijų srityje.
REMIAMA VEIKLA Įstaigų darbuotojų dalyvavimas Norvegijos mokslo ir technologijų akceleratorių vykdomose akceleravimo organizavimo programose.
PRIORITETINIAI ATRANKOS KRITERIJAI

Prioritetiniai atrankos kriterijai:

  • įstaiga konsultuoja įmones, organizacijas ir kitus asmenis, veikiančius žaliosios pramonės inovacijų srityje;
  • įstaiga bendradarbiauja su Norvegijos organizacijomis žaliosios pramonės inovacijų srityje ir (ar) teikia konsultacijas dėl bendradarbiavimo su Norvegijos organizacijomis žaliosios pramonės inovacijų srityje.
TINKAMI PAREIŠKĖJAI Lietuvos Respublikoje registruotos įstaigos, kurių dalininkas arba savininkas yra valstybė ir (ar) savivaldybė.
TINKAMI DALYVIAI

Dalyvis yra tinkamas, jei:

  • yra pareiškėjo darbuotojas, dirbantis įstaigoje ne trumpiau kaip 2 mėnesius iki paraiškos pateikimo dienos;
  • moka anglų kalbą ne žemesniu kaip Europos Tarybos nustatytu kalbos mokėjimo lygiu B2;
  • konsultuoja įmones, organizacijas ir kitus asmenis inovatyvaus verslo kūrimo ir (ar) inovatyvių produktų vystymo klausimais.
TINKAMOS FINANSUOTI IŠLAIDOS

Tinkamų finansuoti išlaidų kategorijos:

  • kelionės į Norvegijos mokslo ir technologijų akceleratorių vietovę ir iš jos viešuoju transportu, išskyrus lengvuosius automobilius taksi, išlaidas;
  • gyvenamojo ploto nuomos Norvegijos mokslo ir technologijų akceleratorių vietovėje išlaidas.Tinkamų finansuoti išlaidų suma vienam dalyviui negali viršyti 800 Eur.
AKCELERAVIMO ORGANIZAVIMO PROGRAMOS TRUKMĖ 5 darbo dienos.
PARAIŠKŲ PATEIKIMO TVARKA Pareiškėjas gali teikti vieną paraišką pagal paskelbtą kvietimą teikti paraiškas, joje nurodydamas vieną siūlomą dalyvį
PARAIŠKŲ PATEIKIMO TERMINAS IR BŪDAS 2017 m. rugpjūčio 25 d. 14 val. Paraiškos (pasirašytos el. parašu ar skenuotos su parašais) turi būti atsiųstos el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
AKTUALŪS TEISĖS AKTAI Inovacijų konsultacines paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojų dalyvavimo akceleravimo organizavimo programose Norvegijos Karalystėje atrankos ir finansavimo sąlygų tvarkos aprašas, patvirtintas Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktoriaus 2017 m. rugpjūčio 18 d. įsakymu Nr. 2V-234 doc
KONTAKTAI PASITEIRAUTI Agentūros specialistė Rita Bogužaitė, tel. Nr. 8 687 30775, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.