• Pradžia
  • Ekspertinė veikla
  • Registruotis ekspertu

Registruotis ekspertu

Kandidatai į MITA ekspertus registruojami MTEPIS sistemoje. Registracija vyksta nuolat.

Trumpa registravimosi instrukcija

  1. Prie MTEPIS jungiamasi adresu www.e-mokslovartai.lt.
  2. Skiltyje „FINANSUOJAME“ pasirenkama kairėje pusėje esanti skiltis „REGISTRUOTIS EKSPERTU“
  3. Jei pirmą kartą registruojatės MTEPIS vartotoju, registruojamasi per el. valdžios vartus.
  4. Skiltyje „REGISTRUOTIS EKSPERTU“ prie institucijos „Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra“ spaudžiamas mygtukas „REGISTRACIJOS FORMA“.
  5. Užpildžius eksperto registracijos formą ir prikabinus CV, spaudžiamas mygtukas „TEIKTI“. Prikabinti galima tik vieną bylą.
  6. Užpildytus anketos duomenis galima peržiūrėti pdf formate Eksperto registracijos formos apačioje paspaudus nuorodą Eksperto registracijos forma. Mygtukas „Įkelti pdf“ nenaudotinas registruojantis į Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros ekspertus.

Kilus klausimams dėl sistemos naudojimo, galite kreiptis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Kitais klausimais – į Danutę Stankevičienę, tel. (8 5) 2644709, el. p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;

© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.