• Pradžia
  • Ekspertinė veikla
  • Intelektas

Ekspertinių išvadų dėl priemonės Nr. J05-LVPA-K „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ projektų teikimas

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra neatlygintinai teikia ekspertines išvadas dėl projekto veiklų atitikimo MTEP (mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros veiklai) bei sumanios specializacijos kryptims ir prioritetams (pagal priemonę Nr. J05-LVPA-K „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“).

Pateikiami dokumentai:

  • Įmonės lydraštis
  • Paraiška su priedais, parengta pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ Nr. J05-LVPA-K priemonės „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ projektų finansavimo sąlygų aprašą Nr. 2 ir kvietimo reikalavimus, kuri bus teikiama Lietuvos verslo paramos agentūrai (http://lvpa.lt/lt/paraiskos/intelektas.-bendri-moksloverslo-projektai-nr.-2-ir-nr.-3-434)

Dokumentai priimami elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba gali būti pateikti asmeniškai, pristatyti pašto kurjerio ar atsiųsti registruotu laišku Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai adresu: A. Goštauto g. 12-219, LT-01108 Vilnius. 

Konsultacijos teikiamos tel. (8 5) 2644709, el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Dokumentai priimami iki 2017 m. rugpjūčio 25 d.

Ekspertinės išvados įmonei bus pateikiamos per 30 kalendorinių dienų.

MITA ekspertinė veikla organizuojama vadovaujantis Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros 2011 m. balandžio 8 d. įsakymu Nr. 2V-27 „Dėl Ekspertinio vertinimo organizavimo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje tvarkos aprašo patvirtinimo“. 

Kiti svarbūs dokumentai:

© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.